تفاوت بین کمربند بیرونی و کمربند داخلی

February 6, 2022

موقعیت دپارتمان متفاوت است، سبک متفاوت است، سن متفاوت است و عملکرد متفاوت است.

آخرین اخبار شرکت تفاوت بین کمربند بیرونی و کمربند داخلی  0

 

1. عملکرد کمربند بیرونی این است که خود را پرانرژی و از نظر شیک سخت جلوه دهد.کمربند داخلی برای شلوار استفاده می شود و لباس های ارتشی بسیار بزرگ است.در ارتش از کمربند بیرونی برای حمل وسایل مختلف مانند اتصال با زنجیر هلیکوپتر و ... استفاده می شود و از کمربند داخلی برای بستن شلوار استفاده می شود.

 

آخرین اخبار شرکت تفاوت بین کمربند بیرونی و کمربند داخلی  1

 

2. تسمه بیرونی برای بارگیری چیزهای مختلف استفاده می شود.مثلا با بند هلیکوپتر و... وصل میشه با جلیقه تاکتیکی ست میشه.استفاده از کمربند داخلی برای بستن شلوار است.مانند مردم عادی پوشیدن کفش چرمی زیباست و شمشیر نگهبان افتخار است.فقط سربازانی که در خط مقدم هستند سر صاف دارند.بهتر است چکمه های چرمی را برای لباس های رزمی سازماندهی کنید.

 

آخرین اخبار شرکت تفاوت بین کمربند بیرونی و کمربند داخلی  2

 

3. مواد رایج کمربند بیرونی نایلون/نایلون (دوخته شده به تکه تکیه گاه پلاستیکی) یا چرم است و اکنون برخی از تولیدکنندگان شروع به استفاده از مواد مصنوعی پیشرفته تری از چرم مصنوعی کرده اند که شبیه چرم هستند اما سخت تر و بادوام تر از چرم هستند. چرمکمربندنایلون جنرال با سگک قفلی دوبل پلاستیکی، چرم با قلاب فلزی.می توان دور کمر بند بیرونی و داخلی ترکیب کرد یا به تنهایی استفاده کرد.اگرچه برای کمربند داخلی الزامات خاصی وجود ندارد، اما به طور کلی نازک و نرم است.سگک داخلی کمربند سنگین با ترکیب داخل و خارج (عمدتاً گوشت) تداخل خواهد داشت.از این گذشته، هنگامی که به عنوان کمربند داخلی استفاده می شود، کمر نرم راحت تر خواهد بود.نکته اصلی این است که عملکرد اصلی آن درست کردن شلوار است، نه تحمل وزن.